"Pierwsze dwa tygodnie wojny były ciche. Żadnych walk, żadnych przemarszów wojsk. Każdy siedział na swoim miejscu i liczył siły, sprawdzał stan wojsk, uzbrajał się w cierpliwość i miecze. [...]"
Przeczytaj o dalszych losach wojny domowej w Waldgrossen.

Szamir

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 164

czw lis 09, 2017 6:23 pm  

Szamir

Kombinacja składników: Hypogeum, Ethergeum, Vitogeum
Toskyczność: Niska
Uwagi: Przechowywać w szczelnych pojemnikach, jest nieszkodliwa dla osób dorosłych, lecz u dzieci może wywołać dłuższe odurzenie, prowadzące do wyczerpania organizmu.


Opis

  Zwykle używany jako mikstura łagodząca ból i pomagająca w regeneracji organizmu. Jednak jeden ze składników w niej zawartych (Hypogeum) prócz osłabienia bólu, także lekko oszałamia i wywołuje halucynacje. Nie zalecane do spożywania w dużych ilościach.
  Ze względu na to jak łatwo się od Szamira uzależnić, często jest rozprowadzany na czarnym rynku po wysokich cenach, potrafiących osiągać nawet jedną koronę. Sam w sobie nie jest drogi w produkcji, jednak by go stworzyć alchemik musi posiadać dość sporą wiedzę na temat dziedziny, którą się zajmuje.
Ilość słów: 143

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość