Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Prawdnik

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:19 pm  

Prawdnik

Kombinacja składników: Mortugeum, Hypnogeum x2, Sulphgeum, Plantgeum
Toskyczność: Śmiertelna
Uwagi: Trucizna bardzo łatwo wypłukuje się z organizmu pod wpływem alkoholu, jednak pozostawiona sama sobie w ciele jest śmiertelna. Na szczęście nietrudno zdiagnozować objawy podania środka otrutemu.


Opis

  Zwane także przez niektórych bezwolnikiem oraz serum prawdy. Wywar ten jest bezbarwny, przezroczysty, o gęstej konsystencji. Zarówno smakiem jak i zapachem obrzydza, przypominając sobą bagienny śluz. Mikstura po wypiciu niewielkiej dawki bardzo szybko otumania. Osoba pod wpływem tego narkotyku opada z sił, staje się całkowicie bezwolna, traci możliwość swobodnego porozumiewania się. Zachowuje się trochę, jakby była w stanie hipnozy. Może odpowiadać na prosto ułożone pytania, te bardziej skomplikowane natomiast całkowicie zignoruje. Serum łatwo reaguje z alkoholem, przez co to on jest używany jako odtrutka. Mikstura, jeśli pozostanie wystarczająco długo w organizmie bez neutralizowania jej efektu, zaczyna działać jak trucizna, spowalniając stopniowo akcję serca, by wprowadzić otrutego w letarg, a po wielu godzinach spowodować śmierć.
Ilość słów: 176

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość