Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Zefir

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:16 pm  

Zefir

Kombinacja składników: Hypogeum, Vitogeum, Sulphurgeum
Toskyczność: Niska
Uwagi: Gdy efekt ustąpi, częstym przypadkiem są bóle głowy i zmęczenie. Szczególnie w przypadku przedawkowania.


Opis

  Środek pobudzający, używany często jako narkotyk w biednych dzielnicach Mirosil, jak i przez najemnych brutalnych wojowników. Spożywany przez wtarcie go sobie językiem w dziąsło. Działać zaczyna już po dziesięciu minutach. Zdaje się, że świat spowalnia, a ciało dostaje zastrzyk adrenaliny. Zefir również blokuje krzepnięcie krwi oraz znacznie przyspiesza jej bieg, co zwiększa ryzyko wykrwawienia się przez berserkerów. Dodatkowo odurza, zmniejszając przy tym odczuwanie bólu do minimum. Ma konsystencję wysokiej jakości topionego sera, rozpuszczalny w wodzie.
Ilość słów: 125

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości