Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Sigma

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:16 pm  

Sigma

Kombinacja składników: Ethergeum x3, Vitogeum, Plantgeum
Toskyczność: Niska
Uwagi: Moc zaklęcia i koszt zwiększone o połowę po wypiciu 200ml.


Opis

  Najbardziej popularny narkotyk wśród magów Initium. Mikstura pobudzająca umysł, powiększająca jego lotność. Używana najczęściej przez tych, których predyspozycje nie pozwalają na zostanie uczonymi, by wspomóc przyswajanie wiedzy. Wywar faktycznie w niewielkich ilościach nie usypia, a pomaga się skupić. Ma też zadziwiający wpływ na aurę magów, zwiększając ilość energii, którą wypuszczają na raz przy rzucaniu zaklęcia, przeładowując czar i zwiększając drastycznie jego efektywność oraz koszt. Środek pozostaje w organizmie długi czas, nawet do dwóch tygodni, przez który jest powoli wydalany i słabnie. Nie ma żadnych efektów ubocznych, jednak z czasem przestaje czuć się różnicę między stanem odurzenia a nie, więc sięga się po więcej Sigmy. Zdarzały się przypadki samobójstwa przez rzucenie prostego czaru, który za efektem sigmy stał się śmiercionośny i śmiertelnie wyczerpujący.
Ilość słów: 185

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości