Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Królowa Wdów

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:14 pm  

Królowa Wdów

Kombinacja składników: Nieznane
Toskyczność: Śmiertelna
Uwagi: Eliksir jest tak rzadki, że wielu wątpi w jego istnienie. Krążą plotki, że tyko Initium posiada recepturę jak wytworzyć ten diabelski środek. Nikt tego nie potwierdził. Bo przecież Drudzy nie potrzebują takich rzeczy, by trzymać władzę, prawda?


Opis

  Trucizna, którą zna każdy. Zniesławiła ją królowa Waldgrossen Katrina zwana Czarną, która wedle opowieści miała zwyczaj trucia swoich mężów i kochanków. A powiadają, że miała ich wielu. I że właśnie tego środka używała do pozbywania się bliskich. Jest to wyciąg z najbardziej niebezpiecznych substancji, które w połączeniu działają natychmiastowo. Trucizna jest bezbarwna, bezwonna, płynna. W zupie, czy sosie wygląda jak oko tłuszczu. Smak podobno ma pyszny, jednak nie ma nikogo, kto mógłby o tym poświadczyć. Z powodu natychmiastowego działania jadu nie znaleziono jeszcze na niego antidotum.
  Królowa zabija w pięć minut, podczas których dociera do mózgu ofiary, natychmiastowo odcinając go od krwi. W czasie, gdy trucizna rozchodzi się po ciele nie ma żadnych objawów. Po zatrutym widać co się stało dopiero, kiedy jest już za późno.
Ilość słów: 211

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości