"Pierwsze dwa tygodnie wojny były ciche. Żadnych walk, żadnych przemarszów wojsk. Każdy siedział na swoim miejscu i liczył siły, sprawdzał stan wojsk, uzbrajał się w cierpliwość i miecze. [...]"
Przeczytaj o dalszych losach wojny domowej w Waldgrossen.

Il

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 164

czw lis 09, 2017 6:13 pm  

Il

Kombinacja składników: Minergeum, Vitogeum
Toskyczność: Średnia
Uwagi: Brak


Opis

  Maść, którą wielu przyszłych Waldgrosseńskich rycerzy nakłada na mięśnie, by rosły zdrowe, silne, stalowe. Po za uczuciem orzeźwienia i błogości, środek ten powoduje przyspieszoną regenerację tkanek. Nałożony na mięśnie przyspiesza także ich przyrost. Il służy do robienia okładów na nadwyrężone mięśnie oraz krwawiące rany. Nie pomaga jednak w przypadku poparzeń. Bowiem nigdy nie należy nakładać czegokolwiek opartego na tłuszczu na oparzenia. Po wchłonięciu za dużej ilości maści, pacjent może narzekać na nudności, podskórne bóle miejsca, które zostało obłożone i niestrawność.
Ilość słów: 128

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości