Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Sate Naatsoe

Bestiariusz to księga zarówno przerażająca, jak i porywająca. Jesteś ciekawy jakie stworzenia stąpają po Everoldzie? Otwórz więc ten zakurzony tom i daj się wciągnąć lekturze.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

ndz lis 05, 2017 2:02 pm  

Sate Naatsoe

Stopień agresywności: Spokojne, płochliwe
Występowanie: Nagate
Trofea i komponenty: Piękne poroże
Mocne strony: Ogromna wytrzymałość, ponadprzeciętna szybkość, monstrualna siła
Słabe strony: Nie nadaje się do walki, ciężki do okiełznania


Opis

  Sate Naatsoe to jeden z tych gatunków zwierząt, które gdy człowiek widzi, to się nadziwić nie może. Wyglądają przerażająco, mają ogromną siłę, są szybkie oraz... roślinożerne. Tak! Żywią się trawą. Przy tym mają bojaźliwy charakter, więc nietrudno je spłoszyć. Natomiast te, które komuś udało się wytresować, bardzo łatwo obrażają się na człowieka, a w tym wypadku na Szarych. Bo to właśnie na wyspie Nagate żyją Sate. Nikt nigdy ich nie próbował nawet sprowadzić na ląd, bo wydają się one zwyczajnie bezużyteczne – ogromny trud tresury tych bestii sprawia, że są bezużyteczne dla człowieka. Wydawałoby się, iż istnieje jedna rzecz przemawiająca za hodowlą tego gatunku. Mianowicie mnożą się na potęgę, więc w teorii mogłyby zastąpić świniaki. W końcu są sporo większe, a co za tym idzie jest z nich więcej mięsa. Jednak co z tego, skoro są okropnie żylaste i smakują jak łajno...
Ilość słów: 218

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości