Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Kozok

Bestiariusz to księga zarówno przerażająca, jak i porywająca. Jesteś ciekawy jakie stworzenia stąpają po Everoldzie? Otwórz więc ten zakurzony tom i daj się wciągnąć lekturze.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

ndz lis 05, 2017 1:52 pm  

Kozok

Stopień agresywności: Spokojny, nie zaatakuje jeśli ktoś go nie skrzywdzi
Występowanie: Tereny Jaksaru i Waldgrossen
Trofea i komponenty: Rogi tak twarde i ostre, że mogące być elementem włóczni
Mocne strony: Siła
Słabe strony: Głupie i posłuszne, łatwe do tresury


Opis

  Przez mieszczan nazywany zwiastunem nieszczęść, przez chłopów uznawany za błogosławieństwo Onych. Kozok to stworzenie niezwykle silne, lecz spokojne. Stwór ten jest roślinożerny, dzięki czemu łatwy w utrzymaniu, a co za tym idzie dość popularny na wsiach. Nie dość, że daje mleko jak koza, to w dodatku może sprawować funkcje woła.
  Na łbie ma dwie pary rogów, jedne proste, drugie zakrzywione i wyrastające w poziomie. Z pyska przypomina konia. Jego skóra pokryta jest gęstą sierścią, która łatwo się brudzi. Posiada potężnie zbudowane kończyny, które są źródłem jego siły, jak się zaprze to nie odpuści. Skaraniem można nazwać osobnika tego gatunku, który wykazywać będzie się charakterem podobnym do osła.
Ilość słów: 185

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości