Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Nizam al-Mulk

Czasami zdarza się tak, że Karta Postaci całkowicie odbiega od uniwersum, bądź jest po prostu beznadziejna. Kto chce uchronić się przed dziwactwami, niechaj trzyma się z dala od tego miejsca!
Awatar użytkownika
Nizam al-Mulk
Nowy
Posty: 1
Miano: Nizam al-Mulk
Pochodzenie: Zjednoczony Sułtanat Nerdii
Na sesji: Nie

czw mar 08, 2018 11:06 pm  

Informacje ogólne

Miano Nizam al-Mulk
Pseudonim Shabh
Wiek 32
Pochodzenie Lajhar – Zjednoczony Sułtanat Nerdii
Grupa Egzarcha


Prezencja

  Nizam nigdy nie należał do kurdupli, ale i nie czuł się jakimś olbrzymem w porównaniu do innych. Był po prosty średni i to w każdym aspekcie swojego wyglądu. Jego karnacja nie była ciemna, ale i nie należała do jasnych. Jego sylwetka także nie podchodziła pod ten punkt. Nie był wielkim wojownikiem, typową górą mięśni, ale też nie był jakimś schorowanym patykiem. Jego sylwetka była typowo atletyczna i mógł pochwalić się ładnym kaloryferem. Jeśli spojrzeć na jego twarz to też wydawała się strasznie przeciętna. Włosy czarne, sięgają do ramion. Nie są ani bardzo bujne, ani nie miał problemów z zakolami, czy innymi przypadłościami związanymi z brakiem owłosienia. Co najwyżej jego zarost na twarzy wydawał się lekko poniżej średniej, jednak mu to nie przeszkadzało. Przynajmniej nie musi się codziennie golić, aby utrzymać odpowiedni wygląd. Dodatkowo zbyt bujna broda powoduje nadmierną potliwość w rejonach podbródka. Wracając jednak do tematu, czas na opis oczu. Czarne, głębokie, ale jakby martwe. Pozbawione nadziei, uczuć, chęci do życia. Oczy osoby, która straciła zbyt wiele w swoim życiu. Nos i usta nie wyróżniały się niczym szczególnym, więc nawet nie ma co opisać.
Plotki

  Podobno pochodzi z plemienia Jahidów, którzy niegdyś nazywani byli demonami pustyni. Jednak nie ma na to żadnych dowodów.
  Mawiają że Nizam nigdy nie ukończył kursu na Egzarcha i jest samoukiem. Podobno miał zostać stracony ale uciekł od magów i teraz się ukrywa.
  Słyszałeś o Hassasynach? Podobno Nizam kiedyś do nich należał, a niektórzy wspominają nawet o tym że zajmował tam wysokie stanowisko.
  Prawdopodobnie ma jakieś powiązania z Krukami, ale nie da mu się niczego udowodnić.
 
Treść wiadomości dostępna jedynie dla Narratorów oraz upoważnionych do tego użytkowników.
Ilość słów: 425

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Posty: 252
Miano: Vitav Sechmann
Pochodzenie: Królestwo Waldgrossen
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=149
Narrator: Eirlys
Na sesji: Tak
Punkty Wytrzymałości: 17/17
Korony: 47
Szylingi: 0
Pensy: 0

sob mar 17, 2018 4:15 pm  

 
Treść wiadomości dostępna jedynie dla Narratorów oraz upoważnionych do tego użytkowników.
Ilość słów: 17

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości