Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Aktualizacja 1.1 – "Exitium"

Herold zawsze głosi dobrą – lub złą – nowinę. Bądź na bieżąco ze wszystkim co tylko pojawi się w tym dziale, bowiem to tutaj trafiają wszelkie nowości.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

sob sty 13, 2018 6:13 pm  

Obrazek

  Exitium (1.1) przynosi wiele, ale zarazem także niewiele. Zależy to tylko i wyłącznie od punktu siedzenia (dosłownie), choć może lepiej odda to lekko zmodyfikowania wersja tegoż powiedzenia, która brzmi następująco: "Punkt widzenia zależy od rangi". W tym wypadku najwięcej dostają Narratorzy, bowiem w specjalnym FAQ w Dziale dla Narratorów pojawiły się dokładne informacje o core Exitium. Dodatkowa zakładka w tym wątku wnosi wiele wiedzy na temat placówki badawczej prowadzonej przez Seitaro Nakamurę.
  Członkowie Exitium także dostana coś dla siebie – w Komendium Wiedzy, a dokładniej w dziale "Frakcje" powstała specjalna nowa strona przeznaczona jedynie dla członków tego zgrupowania. Zabezpieczono ją oczywiście hasłem, które każdy upoważniony do posiadania wiedzy tam zawartej, otrzyma w formie prywatnej wiadomości.
  Powstał także jeszcze jeden dział, tym razem w Wąwozie Pierwszych, w którym niebawem zaroi się od nowych lokacji stworzonych specjalnie na potrzeby popchnięcia zarówno fabuły globalnej, jak i fabuły samego Exitium.

  Pragniemy także dodać, iż 1.1 "Exitium" jest zwiastunem kolejnych aktualizacji dotyczących bezpośrednio frakcji, rozbudowy ich, jak i – w przypadku niektórych – zupełnego reworku.
Ilość słów: 209

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość