"Pierwsze dwa tygodnie wojny były ciche. Żadnych walk, żadnych przemarszów wojsk. Każdy siedział na swoim miejscu i liczył siły, sprawdzał stan wojsk, uzbrajał się w cierpliwość i miecze. [...]"
Przeczytaj o dalszych losach wojny domowej w Waldgrossen.

1. Propozycje

Weź w swe ręce pióro, zamocz w atramencie i napisz co cię gryzie. Bądź po prostu podyskutuj z innymi na konkretne, związane z forum tematy.
Awatar użytkownika
Everold

pt lis 10, 2017 4:17 pm  

  Temat ten powstał po to, byście Wy, drodzy Gracze, mogli zgłaszać swoje sugestie co do działania forum. Może masz jakiś dobry pomysł, który warto wdrożyć w życie? Śmiało, napisz go tutaj! Pomyślimy nad nim razem z innymi.
Ilość słów: 45

Awatar użytkownika
Władysław
Egzarcha
Miano: Władysław Wasilewski
Pochodzenie: Księstwo Jaksaru
Na sesji: Nie
Punkty Wytrzymałości: 15/15

śr maja 16, 2018 5:40 pm  

Odległość na mapie, jakoś określić jak daleko co jest od czego. Nie mówię, że konieczne, ale jakoś przywykłem do tego, że wiem ile podróżuje xD
Piechotą, statkiem, koniem, samolotem, czy czołgiem
Ilość słów: 36

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Miano: Vitav Sechmann
Pochodzenie: Królestwo Waldgrossen
Narrator: Eirlys
Na sesji: Tak
Korony: 47
Szylingi: 0
Pensy: 0

śr maja 16, 2018 7:36 pm  

Propozycja nie przejdzie bez echa. Pomyślimy, pokombinujemy i myślę, że w ciągu tygodnia jest szansa na dokładny spis odległości pomiędzy najważniejszymi miejscami.
Ilość słów: 30

Awatar użytkownika
Kociebor
Narrator
Miano: Kociebor
Pochodzenie: Księstwo Jaksaru

pt maja 18, 2018 5:15 pm  

Kolorki dla różnych grup, jednak to nieco pomaga i przede wszystkim wygląda fajnie.
Ilość słów: 15

Awatar użytkownika
Ines Schleicher
Człowiek
Miano: Ines Schleicher
Narrator: Magnot
Punkty Wytrzymałości: 10/10

pt maja 18, 2018 5:17 pm  

Taki minimalizm jak dla mnie jest w sam raz i jak dla mnie, podkreślam dla mnie nie ma takiej potrzeby, acz jak wspominałam, chętnie bym widziała napisy pod nickami u narratorów takie, jaką grupę mają ich postacie, np. właśnie tutaj kolor narratora, a pod spodem podpis Drugi, Obywatel, itp.
Ilość słów: 56

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Miano: Vitav Sechmann
Korony: 47
Szylingi: 0
Pensy: 0

pn maja 21, 2018 7:04 pm  

Co do kolorów poszczególnych grup (tj. Drugi, Egzarcha etc.) – raczej się nie pojawią. Za dużo różnych kolorów. Nad wyglądem obrazków rang mam zamiar popracować i wymodzić coś fajnego. Ale to w wolnej chwili.
Ilość słów: 40

•   Informacje