Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

1. Propozycje

Weź w swe ręce pióro, zamocz w atramencie i napisz co cię gryzie. Bądź po prostu podyskutuj z innymi na konkretne, związane z forum tematy.
Awatar użytkownika
Bishrun
Miano: Bishrun t-Aqhallit
Pochodzenie: Zjednoczony Sułtanat Nerdii
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=232
Narrator: Kociebor
Na sesji: Tak
Korony: 0
Szylingi: 0
Pensy: 0

pn lip 09, 2018 10:26 am  

Ostatni post na poprzedniej stronie:

jeśli mogę tutaj, to mam następne pytania (bo coś niezbyt intuicyjne jest to rozpoczęcie gry):
1. nie widzę pól do wpisania historii postaci i innych takich bardziej fabularnych elementów, wykazanych w poradach wspr. konta
2. w tym, co widzę, nie wiem jak wypełnić 
a. punkty bólu
b. punkty skupienia
c. punkty ducha
(zakładam że nie muszę)
natomiast rozumiem, że aktualny stan kasy mam sobie wymyśleć i wpisać do profilu, tak? Czy o co chodzi?
:)

Jeszcze taka uwaga – może czegoś nie umiem, ale wymagania co do avka są takie (dziwne trochę), że w konsekwencji dopasowywania na sztywno 200/350 mój oruyginalny obrazek uległ podejrzanemu zwężeniu... No good...
;)
pozdrawiam.
Ilość słów: 116

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Miano: Vitav Sechmann
Pochodzenie: Królestwo Waldgrossen
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=149
Narrator: Eirlys
Punkty Wytrzymałości: 17/17
Korony: 47

pn lip 09, 2018 1:46 pm  

1. Jak już pisałem – karta postaci nie zawiera się w profilu, a w osobnym wątku na forum. Pola profilu jedynie zawierają informacje szybkiego dostępu, które mogą przydać się w czasie rozgrywki. Żeby nie zaglądać specjalnie do tematu.
2. Jeśli nie grasz postacią magiczną to możesz je zignorować. Jeśli grasz Drugim – zwracasz uwagę tylko na Punkty Bólu. Jeśli Egzarchą – Punkty Ducha. Skupienie pozostawiasz nienaruszone.
3. Pieniądze, jak i Punkty Wytrzymałości (o ile grasz postacią magiczną) przydzielone zostaną ci według twojej historii przy sprawdzaniu Karty Postaci.
4. Jeśli podeślesz mi na czacie/PW/gdziekolwiek indziej oryginalny obrazek to dopasuję prawidłowo jego wymiary. :)

Pozdrawiam
Ilość słów: 118

Awatar użytkownika
Anarion
Egzarcha
Miano: Anarion Aurelius von Quintus
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=245
Narrator: Ren
Punkty Wytrzymałości: 18/18
Korony: 9
Szylingi: 9
Pensy: 85

śr lis 07, 2018 1:59 am  

Może dałoby radę zwiększyć limit znaków w poście. Obecny uniemożliwia schludne skończenie KP w jednej wiadomości.
Ilość słów: 24
“The world is against me. It wouldn't be fair otherwise.”

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Miano: Vitav Sechmann
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=149
Narrator: Eirlys
Punkty Wytrzymałości: 17/17
Korony: 47

śr lis 07, 2018 10:57 am  

Obecny to ponad 30 stron A4, nie przesadzajmy. KP też nie powinno być nadto długie, aby Narrator i Gracz mogli się w razie czego w nim szybko odnaleźć.
Ilość słów: 29

•   Informacje