Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Tereny graniczące ze Zjednoczonym Sułtanatem Nerdii

Do archiwum trafia wszystko co jest nieaktualne, ale z drugiej strony szkoda się z tym rozstawać i usuwać.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

sob lis 04, 2017 8:19 pm  

Ziemie graniczne

  Tam gdzie na południu kończy się Wielki Las, rozpościerają się ogromne połacie łąk porośniętych gdzieniegdzie gęstymi, wysokimi krzakami bądź pojedynczymi drzewami. Idąc jednak dalej, zielone tereny zaczynają powoli zaczynają zamieniać się wysuszone skupiska traw, by ostatecznie podłoże przyjęło formę piasku. To właśnie to miejsce wyznacza granicę pomiędzy Królestwem Waldgrossen, a Zjednoczonym Sułatantem Nerdii, między życiodajnej, zielonej przestrzeni, a opanowanej przez mordercze promienie słoneczne pustyni.
  Znanych jest przynajmniej kilka bezpiecznych traktów prowadzących wprost do Lajihar bądź Bakaszu, wiodą one przez oazy i pomniejsze miasteczka położone na Szarej Pustyni lub Szarych Pustkowiach – ostatecznie by dostać się do stolicy należy przeprawić się przez oba, a w zależności od wyboru dochodzi do tego jeszcze podróż wokół – lub przez – góry. Trafiają się jednakże szaleńcy, często po prostu będący bandytami lub wyjątkowo śpieszącymi się ludźmi, co to po prostu przecinają tereny Nerdii na wskroś i czym prędzej lgną do Lajihar. Trzeba jednak wspomnieć, że mało który z nich dociera do celu swej podróży, zazwyczaj po prostu ginie od słońca, bądź szponów dzikich mieszkańców pustyni.

Obrazek
Ilość słów: 216

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości