Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Karta postaci Perlama

Czasami zdarza się tak, że Karta Postaci całkowicie odbiega od uniwersum, bądź jest po prostu beznadziejna. Kto chce uchronić się przed dziwactwami, niechaj trzyma się z dala od tego miejsca!
Perlam
Nowy
Posty: 1
Miano: Perlam
Pochodzenie: Cesarstwo Czterech Wysp
Na sesji: Nie

ndz gru 31, 2017 1:39 am  

Postać nazywa się yuri jest ona mężczyzną, nieposiada żadnego pseudonimu, oraz niezna swojego nazwiska. Aktualnie przebywa w cesarstwie i nienależy do żadnego klanu, niezna swoich rodziców ani pochodzenia, przeżył całe dzieciństwo w sierocincu, i dopiero co z niego wyszedł (jeśli dobrze pamiętam to jest rok 1572) postać urodzona została 2 marca 1554 roku, yuri wcześniej chciał zostać magiem lecz zrozumiał że jest to dla niego nieosiągalne więc postanowił zostać rolnikiem, chociaż się na tym w ogóle niezna, yuri aktualnie waży 78 kg i jest wysoki na 178 cm, ma czarne krótkie włosy oraz niebieskie oczy, nosi obszarpane i brudne wiejskie ciuchy.
Ilość słów: 117

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Posty: 252
Miano: Vitav Sechmann
Pochodzenie: Królestwo Waldgrossen
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=149
Narrator: Eirlys
Na sesji: Tak
Punkty Wytrzymałości: 17/17
Korony: 47
Szylingi: 0
Pensy: 0

ndz gru 31, 2017 11:20 am  

Choć karta prezentuje się nad wyraz interesująco, jestem niestety zmuszony ją odrzucić ze względu na kilka błędów dotyczących uniwersum, niedostosowanie się do ogólnie przyjętego BBCode stosowanego w KP oraz znikomą ilość zawartych w niej informacji. Do całkowitej poprawy.
Ilość słów: 46

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość