"Pierwsze dwa tygodnie wojny były ciche. Żadnych walk, żadnych przemarszów wojsk. Każdy siedział na swoim miejscu i liczył siły, sprawdzał stan wojsk, uzbrajał się w cierpliwość i miecze. [...]"
Przeczytaj o dalszych losach wojny domowej w Waldgrossen.

Karta postaci Perlama

Czasami zdarza się tak, że Karta Postaci całkowicie odbiega od uniwersum, bądź jest po prostu beznadziejna. Kto chce uchronić się przed dziwactwami, niechaj trzyma się z dala od tego miejsca!
Perlam
Nowy
Posty: 1
Miano: Perlam
Pochodzenie: Cesarstwo Czterech Wysp
Na sesji: Nie

ndz gru 31, 2017 1:39 am  

Postać nazywa się yuri jest ona mężczyzną, nieposiada żadnego pseudonimu, oraz niezna swojego nazwiska. Aktualnie przebywa w cesarstwie i nienależy do żadnego klanu, niezna swoich rodziców ani pochodzenia, przeżył całe dzieciństwo w sierocincu, i dopiero co z niego wyszedł (jeśli dobrze pamiętam to jest rok 1572) postać urodzona została 2 marca 1554 roku, yuri wcześniej chciał zostać magiem lecz zrozumiał że jest to dla niego nieosiągalne więc postanowił zostać rolnikiem, chociaż się na tym w ogóle niezna, yuri aktualnie waży 78 kg i jest wysoki na 178 cm, ma czarne krótkie włosy oraz niebieskie oczy, nosi obszarpane i brudne wiejskie ciuchy.
Ilość słów: 117

Awatar użytkownika
Vitav
Administrator
Posty: 235
Miano: Vitav Sechmann
Pochodzenie: Królestwo Waldgrossen
Karta Postaci: viewtopic.php?f=14&t=149
Narrator: Eirlys
Na sesji: Tak
Punkty Wytrzymałości: 17/17
Korony: 47
Szylingi: 0
Pensy: 0

ndz gru 31, 2017 11:20 am  

Choć karta prezentuje się nad wyraz interesująco, jestem niestety zmuszony ją odrzucić ze względu na kilka błędów dotyczących uniwersum, niedostosowanie się do ogólnie przyjętego BBCode stosowanego w KP oraz znikomą ilość zawartych w niej informacji. Do całkowitej poprawy.
Ilość słów: 46

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość