Nowy wygląd Kart Postaci. Więcej – choć nadal niewiele – informacji tutaj.

Karta postaci Perlama

Czasami zdarza się tak, że Karta Postaci całkowicie odbiega od uniwersum, bądź jest po prostu beznadziejna. Kto chce uchronić się przed dziwactwami, niechaj trzyma się z dala od tego miejsca!
Perlam

Nowy
Posty: 1
Miano: Perlam
Pochodzenie: Cesarstwo Czterech Wysp
Znak zodiaku: Goesi
Na sesji: Nie

ndz gru 31, 2017 1:39 am  

Postać nazywa się yuri jest ona mężczyzną, nieposiada żadnego pseudonimu, oraz niezna swojego nazwiska. Aktualnie przebywa w cesarstwie i nienależy do żadnego klanu, niezna swoich rodziców ani pochodzenia, przeżył całe dzieciństwo w sierocincu, i dopiero co z niego wyszedł (jeśli dobrze pamiętam to jest rok 1572) postać urodzona została 2 marca 1554 roku, yuri wcześniej chciał zostać magiem lecz zrozumiał że jest to dla niego nieosiągalne więc postanowił zostać rolnikiem, chociaż się na tym w ogóle niezna, yuri aktualnie waży 78 kg i jest wysoki na 178 cm, ma czarne krótkie włosy oraz niebieskie oczy, nosi obszarpane i brudne wiejskie ciuchy.
Ilość słów: 117

Awatar użytkownika
Vitav  

Administrator
Posty: 66
Miano: Vitav Sechmann
Pseudonim: Krtań
Pochodzenie: Królestwo Waldgrossen
Znak zodiaku: Jijon
Narrator: Eirlys
Na sesji: Tak
Punkty Życia: 35/35
Punkty Wytrzymałości: 15/15
Punkty Ducha: 1
Korony: 47
Szylingi: 0
Pensy: 0

ndz gru 31, 2017 11:20 am  

Choć karta prezentuje się nad wyraz interesująco, jestem niestety zmuszony ją odrzucić ze względu na kilka błędów dotyczących uniwersum, niedostosowanie się do ogólnie przyjętego BBCode stosowanego w KP oraz znikomą ilość zawartych w niej informacji. Do całkowitej poprawy.
Ilość słów: 46

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość