Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Kruki

Frakcje powstawały zawsze, organizowali je bandyci, jak i zwykli najemnicy. Zdarzało się jednak tak, że jedna na sto stawała się rozpoznawalna na całym świecie. Chcesz wiedzieć jakie? Cóż, dowiesz się o tym właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

pt lis 10, 2017 3:20 pm  

Opis


  Krukiem nazwać może się każdy, jednak mało kto wie, czym tak naprawdę ci ludzie się zajmują. Zacząć należy od tego, że w opinii publicznej Kruk to po prostu złodziej – niemal każdy, bez wyjątku. Nazywa ich tak straż miejska, nazywają ich tak plotkarze. Wielu rzecze także o tym, iż wszyscy oni są doskonale zorganizowani – nic bardziej mylnego. W rzeczywistości prawdziwych Kruków jest niewiele, być może dwie setki, bądź nawet mniej lub nieznacznie więcej. Siłą rzeczy przez pryzmat tego, jakim fachem trudnią się ci prawdziwi, taka dezinformacja jest dla nich jedynie ogromnym plusem.
  Niektórzy ludzie jednak mają tendencję do wciskania swego nosa w nieswoje sprawy, nadmiernego zainteresowania podchodzącego w wielu przypadkach pod niezdrową wścibskość. Właśnie tacy wiedzą najwięcej. Wiedzą, że Kruk to bardziej szpieg, niż złodziej, że rozsiani są po całym świecie i nie posiadają konkretnej kryjówki, a gdy chcą się spotkać, robią to w miejscach, w które nikt nie zagląda. Nigdy też nie pracują dla dobra gildii, a wyłącznie dla tych, którzy sowicie płacą. Bowiem prawdziwy Kruk nigdy nie narzeka na brak pracy, sama realna przynależność do owych jest świetną rekomendacją. Wiadomo jeszcze jedną rzecz: "Kruk Kruka rozpozna". A oni ze sobą nigdy nie współpracują.
  Po dzień dzisiejszy nie wiadomo jak do tych ludzi dołączyć, ani jak stać się jednym z nich. Ktoś kiedyś plótł, że każdy szpieg po czasie zostaje oficjalne Krukiem, bez swojej własnej wiedzy. Ile w tym prawdy? Cóż, tego nie wie nikt. Oprócz Kruków samych.

Hierarchia


  W tak niezorganizowanej grupie hierarchii po prostu brak. Nigdy nie została określona, głównie za sprawą charakterystyki tej frakcji. Z drugiej strony wydaje się ona całkowicie zbędna.
Ilość słów: 306

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość