Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Bruchwol

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:24 pm  

Bruchwol

Kombinacja składników: Mortugeum, Vitogeum
Toskyczność: Krytyczna
Uwagi: Przy tworzeniu tej mikstury warto mieć czymś zasłoniętą twarz, by przypadkiem nie nawdychać się oparów. Mogą one wywołać niegroźne, acz bolesne skurcze brzucha, prowadzące do chwilowego omdlenia.


Opis

  Prędzej czy później dojść musiało do tego, że jakiś idiota, który dorwał się do stołu alchemicznego, wymiesza Mortugeum z Vitogeum, tym samym tworząc okropnie niebezpieczną mieszankę. Vitogeum, jako składnik wielu leków zaburza działanie Mortugeum, czyli prawdziwie morderczego wyciągu z trujących roślin. W wyniku takiego działania otrzymujemy Bruchwola, truciznę która morduje powoli, często w okropnych bólach.
Ilość słów: 115

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość