Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Szamir

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:23 pm  

Szamir

Kombinacja składników: Hypogeum, Ethergeum, Vitogeum
Toskyczność: Niska
Uwagi: Przechowywać w szczelnych pojemnikach, jest nieszkodliwa dla osób dorosłych, lecz u dzieci może wywołać dłuższe odurzenie, prowadzące do wyczerpania organizmu.


Opis

  Zwykle używany jako mikstura łagodząca ból i pomagająca w regeneracji organizmu. Jednak jeden ze składników w niej zawartych (Hypogeum) prócz osłabienia bólu, także lekko oszałamia i wywołuje halucynacje. Nie zalecane do spożywania w dużych ilościach.
  Ze względu na to jak łatwo się od Szamira uzależnić, często jest rozprowadzany na czarnym rynku po wysokich cenach, potrafiących osiągać nawet jedną koronę. Sam w sobie nie jest drogi w produkcji, jednak by go stworzyć alchemik musi posiadać dość sporą wiedzę na temat dziedziny, którą się zajmuje.
Ilość słów: 143

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość