Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Lubczyk

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:15 pm  

Lubczyk

Kombinacja składników: Kwiat zwodnika bagiennego, Plantgeum, Sulphurgeum
Toskyczność: Niska
Uwagi: Brak


Opis

  Nazwany na cześć rośliny, którą pierwotnie się dodawało do naparu. Bardziej popularną nazwą jest eliksir miłosny, a mniej – wywar ze Zwodnika Bagiennego. Gęsty wyciąg z eliksiru paruje bardzo łatwo, ma słodki smak. Jest przeźroczysty, rozpuszcza się pod wpływem temperatury parując wraz z cieczą, w której się znajduje. Oczywiście, gdy wystygnie, Lubczyk zaczyna się osadzać na dnie naczynia. Po tym można rozpoznać, co się właśnie wypiło. O ile sam napój nie ma żadnych właściwości(o ile jest przygotowany poprawnie), to jego opary działają tak jak pyłek kwiatu. Najpierw odczuć można zadowolenie, które przeradza się w zwiększone libido. Wiele legend powstało na temat tej mikstury, wielu twierdzi, że osoba, która ją wypije zakocha się w pierwszym człowieku, którego ujrzy, inni twierdzą, że należy do niej napluć i w ten sposób przyporządkowuje się sobie osobę.
Ilość słów: 179

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość