Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Astra

Jesteś ciekawy jak stworzyć truciznę lub wręcz przeciwnie – odtrutkę? Interesuje cię możliwość wykrzesania z siebie większych sił za sprawą podejrzanych środków? A może chcesz na tych środkach zarabiać? Koniecznie sprawdź księgę traktującą o alchemii!
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

czw lis 09, 2017 6:12 pm  

Astra

Kombinacja składników: Hypogeum, Ethergeum, Plantgeum, Sulphgeum
Toskyczność: Średnia
Uwagi: Narkotyk jest popularny, ale dość drogi.


Opis

  Zwana także gwiezdnikiem. Jeden z najsilniejszych halucynogenów występujący pod wieloma formami. W Jaksarze można spotkać wieszczy i wieszczki, które wróżą przyszłość spożywając przedtem właśnie Astrę w formie palonej papki. W Waldgrosseńskich miastach natomiast łatwiej o środek wśród złodziei, włamywaczy i całego półświatka, który wciąga go nosem. W Cesarstwie Czterech Wysp podobny środek jest używany jako trucizna przy polowaniach na większe zwierzęta.
  Astra wywołuje halucynacje i wprowadza w stan bezsilności. W zależności od sposobu spożycia, efekt zaczyna się od połowy minuty po przyjęciu, lub nawet po czasie ciągnącym się do połowy godziny. To co się widzi podczas narkotyzacji zależy przede wszystkim od osoby, percepcja człowieka zmienia się bowiem, jak gdyby śnił. Widzieć więc może zarówno koszmary, rzeczy niemożliwe, jak i zwykłe rzeczy, których po prostu gdzieś nie było.
Ilość słów: 188

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość