Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Krzesimir

Śmierć potrafi przyjść po każdego... Lub to po prostu Gracz zniknie bez zapowiedzi. Karty Postaci takich osób trafiają właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Kris
Posty: 1

śr lis 08, 2017 8:52 pm  

Informacje ogólne

Miano Krzesimir
Pseudonim Kris
Wiek 34(1.04.1492)
Pochodzenie Księstwo Jaksaru, Konary
Grupa Ludzie


Prezencja

  Jego długie włosy opadają prosto na jego ramiona, a kolor ich czarny jest. Oczy przenikliwe, tęczówki w kolorze płynnego złota, dodają mu dozę charyzmy i uroku. Zaś twarz jego naznaczona już niejako upływem czasu, jest surowa, długi nos, zaokrąglony na końcu, usta dość szerokie, ale cienkie, okala całą twarz zarówno prosty zarost, który tworzy kozią brodę, po której zdarza mu się gładzić. Krzesimir nie należy do osób postawnych, jest szczupłej budowy, gdyż w zamierzchłych czasach swej młodości parał się różnych prac, wymagających zwinnego ciała, dawniej również przycinał swoje włosy, ale od kiedy został Żercą, podąża ścieżką Wiary, zgodnie z która nie może już obcinać swoich włosów. Ubiór jego jest prosty, zwykła lniana szata, na głowie przepaska ze srebra, relikt przeszłości, która przypomina mu o jego dawnym życiu, najczęściej chodzi boso, a gdy już ubiera buty są to zwykłe chodaki, które sam kiedyś sobie zbił.
Plotki

  
  • Podobno mordował na zlecenie,
  • Powiadają, że to dobry i prawy człowiek, lecz kto wie czy żadne licho za nim nie podąża,
  • Potrafi leczyć ziołami, od bogów musiał otrzymać ten dar, widziano go nieraz składającego ofiary
  • Niedawno ogłosili go Żercą w tej starej dziurze na północy
 
Treść wiadomości dostępna jedynie dla Narratorów oraz upoważnionych do tego użytkowników.
Ilość słów: 355

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość