Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Jarosław Wiśniowiecki

Śmierć potrafi przyjść po każdego... Lub to po prostu Gracz zniknie bez zapowiedzi. Karty Postaci takich osób trafiają właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Jarosław
Człowiek
Posty: 4
Miano: Jarosław
Pochodzenie: Księstwo Jaksaru
Narrator: Kociebor
Na sesji: Tak
Korony: 9999
Szylingi: 9999
Pensy: 9999

pn gru 18, 2017 8:02 pm  

Informacje ogólne

Miano Jarosław Wiśniowiecki
Pseudonim Mocny
Wiek 54 lata (22.07.1472r. – Tiabi)
Pochodzenie Królestwo Jaksaru, Śnieżna Przystań
Grupa Człowiek


Prezencja

  Sylwetka to jeden z nielicznych atrybutów, które często zdają się pozorne i omylne. Kolesław nie sprawia wrażenia osoby z rodem 'ja być potężny, ty być trup'. Aparycja chuderlawa, choć mięśnie jak najbardziej było widać. Niemniej jednak przywdziany w ćwiekowaną zbroję nie wygląda na dobrze zbudowanego. Miernie też nie, acz ta debata mogłaby, ciągnąc się tak bez końca, gdyż oceny zależały od gustu oraz bystrego oka. Wbrew pozorom jest silny, przypieprzyć bowiem potrafi. Mierzy sobie sto sześćdziesiąt centymetrów wzrostu i jak na swój wiek solidnie się trzyma.
  Głowę ma wprost proporcjonalną do całego tułowia, a włosy krótkie. W istocie to tak naprawdę włosów zaczynało mu powoli ubywać, a tylko dzięki zarostowi na brodzie budził jakiekolwiek poszanowanie. Na ciele widać niewyraźne blizny powstałe w wyniku potyczek z licznymi przeciwnikami, jakich spotykał na swojej drodze. Tylko plecy przyozdobione są w dwie szramy biegnące wzdłuż ramion aż po sam pas, które powstały w wyniku tortur. Przez parę krągłych dni był precyzyjnie biczowany. Pomimo faktu, iż jest lub był synem kniazia, nie odznaczał się przesadnym ubiorem. Preferował prostą i praktyczną odzież, acz najczęściej pokazywał się w swojej ćwiekowanej zbroi. Lubował się w ulepszaniu swojej zbroi czy miecza, ale również bardzo dba o swoje rzeczy, co zresztą idzie zobaczyć, ilekroć pojawia się przed gawiedzią. Rzadko, lecz zawsze to coś.
  Postawę ma godną, zawsze chodzi wyprostowany, a ruch spokojny. Na placu boju na przekór wieku jest w stanie zaskoczyć. Przez wzgląd na wiek i wzrost przede wszystkim, dzięki czemu nie musi się trudzić, aby zmylić czy oszukać swoich przeciwników.
Plotki

  Niewiele wiadomo z tej plotki, acz mówi się, że gołymi rękoma zgiął podkowę, a niektóre wersje opowiadają, iż ją złamał na pół. Temu zawdzięcza swoje przezwisko.
  Mówi się, że rządzi Śnieżną Przystanią oraz stoi na czele buntowników w Jaksarze. Chcą bowiem być traktowani oddzielnie od Jaksarczyków, chóc wiadome jest, że w razie wojny staną murem za Kniaziem.
  Krążą pogłoski, że w ciągu całego swojego istnienia pozbawił życia aż dwustu ośmiu chłopa.
  Ma pogłos, jakoby był jednym z najzręczniejszych wojowników władających bronią dwuręczną, jaki zrodzili się na tym ludzkim padole.
 
Treść wiadomości dostępna jedynie dla Narratorów oraz upoważnionych do tego użytkowników.
Ilość słów: 535

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość