Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Duszołap

Księga, której karty przepełnione są mianami mieszkańców całego Everoldu. Innymi słowy – dział, w którym odnajdziesz wszelkie Karty Postaci. Zarówno te zaakceptowane, jak i odrzucone.
Duszołap
Nowy
Posty: 1
Miano: Duszołap
Na sesji: Nie

pt maja 25, 2018 11:09 am  

Informacje ogólne

Miano Duszołap
Pseudonim Duszołap
Wiek 38 lat
Pochodzenie Waldgrossen, Okolice Kinkengardu
Grupa Drugi


Prezencja

  Wysoki na 189 cm i ważący 80 kilogramów dryblas o bardzo sztucznie wybladłej karnacji. Na pierwszy rzut oka Duszołap wydaje się chorowitą babcią, lecz po do-głębszej obserwacji można zauważyć iż nekromanty ciało jest dość atletycznie wyrzeźbione i jego skóra wcale nie jest taka wysuszona czy też pomarszczona. Paznokcie mężczyzny są dość grubo pokryte czarnym lakierem, co poprzez ich długość sprawia iż wyglądają niczym groźne szpony, którymi to nie są. Duszołap zazwyczaj nie obnaża się publicznie i na swym ciele nosi czarną skórznie. Oprócz dość specyficznego wyglądu, do tego combo dochodzą jasne, pożółkłe oczy i białe włosy, co sprawia iż wygląda niczym przysłowiowa zmora, z dość dobrze zadbanymi włosami.
 
Treść wiadomości dostępna jedynie dla Narratorów oraz upoważnionych do tego użytkowników.
Ilość słów: 226

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość