Aktualizacja 1.6 – "Piaski Sułtanatu" właśnie została opublikowana, a w jej skład wchodzi między innymi całkowity rework Zjednoczonego Sułtanatu Nerdii, opis klimatów, rozbudowana charakterystyka Initium oraz bliższe spojrzenie na sprawę wybuchu zarazy na Nagate. O wszystkim przeczytać możecie tutaj!

Aktualizacja 1.3 – "Kruki"

Herold zawsze głosi dobrą – lub złą – nowinę. Bądź na bieżąco ze wszystkim co tylko pojawi się w tym dziale, bowiem to tutaj trafiają wszelkie nowości.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 168

śr sty 31, 2018 8:04 pm  

Obrazek

Krukiem nazwać może się każdy, jednak mało kto wie, czym tak naprawdę ci ludzie się zajmują. Zacząć należy od tego, że w opinii publicznej Kruk to po prostu złodziej – niemal każdy, bez wyjątku...



  Kruki (1.3) to kolejna aktualizacja skupiająca się w głównej mierze na jednej z frakcji działających w świecie Everoldu. Tym razem jest to jednak niemal całkowite porzucenie starej idei Gryfów i Kruków – począwszy od pozostawienia samych Kruków, kończąc na ich działaniu oraz strukturze. Tradycyjnie swoją dawkę informacji otrzymali także Narratorzy w stosownym dla nich miejscu, a dokładniej w temacie "FAQ dla Narratorów". Tym razem frakcja nie otrzymała własnego działu, ani w żadnej z krain, ani w Kompendium Wiedzy. Spowodowane jest to jej charakterystyką.
  Ale ale! To wcale nie wszystko. Kruki przynoszą ze sobą kolejne wieści ze świata. Oba wydarzenia, czyli: Przebudzenie oraz Synowie republiki ruszyły się do przodu. Pojawiły się nowe informacje o dziejach świata, a więc warto tam zerknąć! W skrócie: Pierwsi nacierają coraz agresywniej, a w Królestwie Waldgrossen wybuchła wojna domowa.
  Ponadto na forum zagościły pomniejsze poprawki kosmetyczne, a w tle trwają prace nad kolejnymi usprawnieniami. Natomiast aktualizacja 1.4 zawita w naszych skromnych progach prawdopodobnie w następnym tygodniu!
Pozdrawiamy,
Administracja
Ilość słów: 262

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość