Nowy wygląd Kart Postaci. Więcej – choć nadal niewiele – informacji tutaj.

Aktualizacja 1.2 – "Zakon"

Wszelkie sprawy organizacyjne są zamieszczane w tym dziale. Zajdziesz tutaj regulamin forum, wszelkie obwieszczenia i informacje o nowych aktualizacjach. Pierwsze kroki powinieneś skierować właśnie tutaj, aby poznać zasady gry oraz reguły panujące na forum, czy też shoutboxie.
Awatar użytkownika
Everold
Posty: 146

wt sty 23, 2018 9:33 pm  

Obrazek

Niektórych magia zafascynowała, innych – przeraziła. Tak też było w przypadku grupy kilkunastu Drugich, którzy poznawszy swoje nieograniczone wręcz możliwości kształtowania energii odłączyli się od dopiero co kształtującego się Initium w marcu roku 1364, tworząc tym samym Zakon Niebiańskiego Płomienia.  Zakon (1.2) to przede wszystkim udoskonalenie tego, co już mamy. W tym wypadku rzec można – a nawet trzeba – iż jest to kompletny rework jednej z najważniejszych frakcji w naszym uniwersum: Zakonu Niebiańskiego Płomienia.
  Inkwizytorzy otrzymali zupełnie nowy opis, nowych przywódców, lepszą siedzibę oraz swoje własne działy w Kompendium Wiedzy, jak i w Szarej Pustyni. Prócz tego jeszcze większą ilość informacji otrzymali Narratorzy, którzy dogłębny opis działania Zakonu odnajdą w swoim dziale w wątku "FAQ dla Narratorów".
  Jednakże Aktualizacja 1.2 to nie sam Zakon! Do bazy dodatkowych informacji doszedł wątek, w którym zawierają się przydatne treści na temat samych Drugich – reakcje na inne grupy (Ludzie, Egzarchowie), dokładny opis wyglądu po przejściu inicjacji, przebieg ciąży oraz wiele więcej. Wszystko w temacie: Fizyczność Drugich.
  Zmieniona została także favicona.
Ilość słów: 235

  •   Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość