Nowy wygląd Kart Postaci. Więcej – choć nadal niewiele – informacji tutaj.
 • Forum
 • Kompendium Wiedzy
  Informacje których szukasz, podróżniku, znajdują się tutaj. Wszelkie opisy krain, państw i ich aktualnych władców, religii, fauny, czy też flory są na wyciągnięcie ręki – wystarczy, że zajrzysz do tego działu. Możesz tu także poczytać o m.in.: początkach świata, czy też potężnych organizacjach, z którymi liczą się nawet władcy państw.
  93 Tematy
  93 Posty
  Ostatni post Vixulius
  autor: Everold  
  sob lut 24, 2018 4:04 pm
 • Ogłoszenia
  Wszelkie sprawy organizacyjne są zamieszczane w tym dziale. Zajdziesz tutaj regulamin forum, wszelkie obwieszczenia i informacje o nowych aktualizacjach. Pierwsze kroki powinieneś skierować właśnie tutaj, aby poznać zasady gry oraz reguły panujące na forum, czy też shoutboxie.
  11 Tematy
  13 Posty
  Ostatni post Aktualizacja 1.42 – Nowe kart…
  autor: Everold  
  pn mar 19, 2018 3:09 pm
 • Dla Graczy
  Jeśli szukasz Narratora lub Gracza, z którym mógłbyś zacząć przygodę trafiłeś w dobre miejsce. Chcesz zgłosić swoją nieobecność? – To właśnie tutaj. Zauważyłeś błąd techniczny? – Zgłaszaj! Jeśli odkryłeś babola? Powiedź nam o tym! Wchodź śmiało i rozgość się drogi Graczu – to miejsce należy do Ciebie.
  4 Tematy
  15 Posty
  Ostatni post Rzut na Punkty Życia
  autor: verite  
  śr mar 28, 2018 9:08 am
 • Karty Postaci
  Dział w którym przechowywane są wszystkie Karty Postaci, zarówno tych żywych, martwych, niezaakceptowanych, czy też odrzuconych. Przed rozpoczęciem zabawny na naszym forum, drogi gościu, musisz napisać własną kartę i zamieścić ją w tym dziale.
  13 Tematy
  15 Posty
  Ostatni post Shizuka Yuu (w budowie)
  autor: Shizuka Yuu  
  pn kwie 23, 2018 5:52 pm
 •   Informacje
 • Kto jest online

  Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość