Nowy wygląd Kart Postaci. Więcej – choć nadal niewiele – informacji tutaj.
Bagna rozciągają się przez całe wybrzeże Księstwa Jaksaru. Ze względu na bogate złoża torfu eksploatowanego przez Jaksarczyków są nazywane "Czarnymi". Właściwie od zawsze moczary te funkcjonują w świadomości ludzi, jako mityczna wylęgarnia potworów. Wiele legendarnych bestii żyjących w baśniach Jaksarczyków pochodzi stąd, tak więc to miejsce w pewnym stopniu uważane jest za przeklęte. Ludzie co prawda niezbyt przejmują się starymi bajaniami, ale według znanego przysłowia: "lepiej dmuchać na zimne" wolą się nie wyprawiać na bagna zbyt często.  Czytaj dalej...
 • Forum
 • Auxilium
  Auxilium zostało wzniesione na potrzeby walki z Pierwszymi, którzy od dłuższego czasu nękają tereny Czarnych Bagien. Za polecenie budowy tej niewielkiej osady, odpowiada nie kto inny jak Wielki Mistrz Initium, Ernest von Angerer. Jak wcześniej wspomniane zostało, ludzie tu stacjonujący mają za zadanie przechwytywanie, lub zwyczajne zabijanie Pierwszych szwendających się po mokradłach, jak i okolicznych ziemiach. Do Auxilium dostęp mają jedynie Drudzy oraz Egzarchowie, którzy swe szkolenie odbyli w Initium. Zwykły śmiertelniku, nie masz tu czego szukać!
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Spalona Głusza
  Niegdyś największa osada położona na Czarnych Bagnach, dziś smutne pogorzelisko. Jedni mówią, że to robota bandytów, inni że atak jakiegoś monstrum. Initium oficjalnie przyznaje, że sprawka Pierwszego, który został niedługo potem ujęty i unieszkodliwiony. Może gdzieś tu kryją się jeszcze jakieś skarby? Kto wie?
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.
 •   Informacje
 • Kto jest online

  Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz dodawać załączników