Nowy wygląd Kart Postaci. Więcej – choć nadal niewiele – informacji tutaj.
Cały łańcuch górski i pobliskie tereny należały od dziada pradziada do jednej z rodzin książęcych – Erzbergów. Znajduje się tutaj wiele kopalni, w których całodobowo trwa wydobycie przeróżnych surowców, od soli, aż po złoto (choć są to śladowe ilości), srebro, marmur i inne minerały. Surowy klimat rodzi ludzi zahartowanych, silnych, dla których ani ciężka praca, ani mroźne wiatry nie są żadnym wyzwaniem.
 • Forum
 • Endenberg
  Wśród wysokich szczytów mieści się Endenberg – Potężne miasto. Początkowo zwykła osada górnicza, dziś metropolia słynąca ze wspaniałych jubilerów i kamieniarzy. Na zachodzie miasta są góry, a na północ dolina, więc jest ono położone w doskonałym terenie do obrony. Silnie rozwinięta dzielnica przemysłowa, surowe budynki jakby wyciosane z kamienia są pewnym pomnikiem silnych, dumnych ludzi, którzy okiełznali skałę, złą pogodę i uczynili z tego miejsca swój dom.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Lasy Erzberg
  Tutejsze lasy, przeważająco iglaste ze względu na mroźniejszy klimat, są bardzo niebezpieczne. Nie ma w nich praktycznie bandytów, ale wiele górskich zwierząt zeszło na niższe tereny w poszukiwaniu łatwiejszej zwierzyny. Nie pogardzą nawet człowiekiem. Dlatego właściwie nie ma szlaków prowadzących przez górskie lasy, jedynie na ich obrzeżach – i to tylko w przypadku tych leżących blisko miasta – można napotkać drwali, czy myśliwych, których jest niewielu, jednak jak nikt inny znają się na swoim fachu.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Góry Erzberg
  Sam łańcuch górski strzeże wiele tajemnic, mówi się, że można znaleźć tam pozostałości po "tych, którzy żyli przed nami". Większość powie, że to tylko plotki, jednakże niewielu ma odwagę, aby zapuścić się w tamtejsze tereny.
  1 Tematy
  41 Posty
  Ostatni post Rottenberg
  autor: Vitav  
  sob lut 24, 2018 4:45 pm
Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.
 •   Informacje
 • Kto jest online

  Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz dodawać załączników